strona główna / rozwiązania / redarrow

Aplikacja do obsługi kampanii e-mail / SMS

Powszechnie stosowany mailig do klientó w celu informowania o nowościach, produktach i aktualnościach dot. działalności firmy stał się bradzo powszechny. W WEBMOTION przygogowaliśmy aplikację która porzadkuje listy adresowe klientów i efektywnie zadządza wysyłką wiadomości za pośrednictwem dwóch kanałów komunikacji. Jeżeli potrzebujesz aplikacji dzięki któremu będziesz mogła / mógł uporządkować listy adres e-mail klientów?, szybko nimi zarządzać i stale aktualizować? to aplikacja RedArrow jest narzędziem które warto sprawdzić. Aplikacja wspomaga realizację:

Aplikacja dedykowana dla firm:


Najważniejsze funkcjonalności aplikacji

Aplikacja dostępna jest za pośrednictwem sieci internet, umożliwia dostęp z dowolnej lokalizacji wilelu użytkownikom. Dostęp realizowany jest przez unikalny adres URL np. moja nazwa.redarrow.pl. Poniżej przedstawiamy listę funkcjonalnosci na które warto zwróćić uwagę poszukując rozwiazania i wspracia własnych kampani e-mail.

1. Uporządkowana lista odbiorców

Odbiorców możesz podzielić na określone grupy, dodać ręcznie lub zaimportować z pliku. Wysyłka realizowana jest do określonych grup:


2. Wysyłka przez własne konto pocztowe:

Aplikacja korzysta z Twojego zewnętrznego konta SMTP, dzięki temu kontrolujesz ustawienia domeny wpisów MX/SPF, oraz wszystkie informacje dostępne dla odbiorcy wiadomości. Dzięki temu wyślesz wiadomość z dowolnego konta do wielu odbiorców.

3. Szablony wiadomości:

Twoja wiadomość może być ciekawa, zawierająca elementy dynamiczne oraz załączniki. Aplikacja umożliwia tworzenie wiadomości i szablonów w formacie HTML. Każda Twoja wiadomość będziei spójna z identyfikacją firmy i prowadzoną kampanią reklamową.


4. Testowanie wiadomości:

Zanim rozpoczniesz realizację kampani reklamowej i wysyłkę wiadomości - sprawdź jak się prezentuje, wysyłając testowy e-mail. Tesrując masz możliwość wprowadzania poprawek aż do finalnego, oczekiwanego efektu. Gotową wiadomomość możesz wysłać natychmiast lub zaplanować wysyłkę w określonym terminie, aplikacja sama pilnuje czasu aby wiadomość została wysłana na czas.

5. Kolejkowanie wiadomości / antyspam.

Z uwagi na ilość wysyłanych wiadomości i restrykcje filtrów serwerów odbierających wiadomości, system oferuje możliwość ograniczenia wysyłki tzw. kolejkowania tj. stopniowej wysyłki wiadomości z ograniczeniem czasowym wysyłanych wiadomości z podziałęm na limit per domena lub ilość maili. 

6. Blokada wysyłki:

Każda wiadomość wysłana za pośrednictwem e-mail która zostanie dostarczona do klienta z dodatkową zawartością - linkiem umożliwiającym usunięcie adresu z listy wysyłkowej aplikacji. Klient który nie chce otrzymywać wiadomości zgodnie z obowiązujacymi przepisami ma możliwość zarządzania swoim adresem i trwałego usunięcia i zablokowania wysyłki. Jeżeli klient wykona takie działania, aktualizacja listy lub pojawienie się w innej grupie odbiorców zostanie sprawdzone przy wysyłce kolejnych pakietów wiadomosci i zablokowane.

7. Wielu użytkowników 

Jeżeli obsługę kampani realizuje zespół osób, możesz utworzyć dodatkowe konta bez ograniczeń i nadać im uprawnienia.

8. Integracja ze stroną internetową:

Adresy możesz dodać samodzielnie, lub automatycznie poprzez integrację ze stroną internetową na której formularz sam będzie przesyłał i aktualizował dane pozostawione przez klientów.


Możliwości i rozwój aplikacji

Aplikacja jest produktem dedykowanym który umożliwia rozbudowę, integrację i dostosowanie do oczekiwań i potrzeb realizowanych kampanii. Jakie są koszty aplikacji?

Aplikacja jest rozliczana na zasadach licencjonowania - wynajmu, a jej koszty uzależnione są od ilości wysyłek - płacisz tylko za wysłane wiadomości. Rozliczenia odbywają się w ramach zakupionego pakietu który jest do wykorzystania w okresie 12msc.

ilość wiadomości

koszt za pakiet

pakiet testowy 50 wiadomości bez kosztów
 2 000 szt.  69,00 zł netto 
 5 000 szt.  99,00 zł netto 
 10 000 szt.  149,00 zł netto 
 20 000 szt.  249,00 zł netto 
 50 000 szt.  399,00 zł netto 
 100 000 szt.  599,00 zł netto 

Już dziś wypróbuj RedArrow przez 30 dni bez kosztów

Zapytaj o produkt
strona główna / rozwiązania / redarrow
Kontakt
Wrzosowa 9,
63-410 Gorzyce Wielkie
NIP: PL6222622314
tel. 62 597 74 72
e-mail: biuro@webmotion.pl
Dołącz do nas
Back-End Developer - programista / B2B - freelancer
freelancer - praca zdalna

programista PHP/ JS - rozwój aplikacji / B2B - freelancer
praca zdalna

PRZEJDŹ DO GÓRY