strona główna / rozwiązania / quickshop

quickshop - szybki w konfiguracji i uruchomieniu sklep internetowy.

Rozwiązanie dla firm i osób rozpoczynających sprzedaż w Internecie. Jest to gotowa aplikacja sklepu internetowego do uruchomienia jeszcze dzisiaj. Spośród dostępnych na rynku gotowych sklepów internetowych nasz produkt wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ mamy dla Państwa czas i jesteśmy dostępni w przypadku potrzeb wykonania zamian i dostosowania do biznesu.

Najważniejsze funkcjonalności:


przykłady zastosowania:


constilana - druk Wrocław Constilana - drukarnia internetowa Wrocław

Sklep internetowy zajmujący się sprzedażą materiałów drukowanych oraz obsługą zleceń. Sklep poza podstawową funkcjonalnością posiada dodatkowe związane z oceną zakupów i produktów oraz funkcjonalność przypominającą klientom o możliwości ponowienia zakupów.
   
Meble Spalet - meble z palet

Sklep internetowy producenta stolarki meblowej i wypoczynkowej z palet. W sklepie oprócz podstawowych produktów znajdą Państwo produkty drewnopochodne.
   
SUMOWISKO - sklep wędkarski

Sklep internetowy z produktami do połowu sumów. W ofercie sklepu wędki kołowrotki oraz akcesoria specjalistyczne pomagające ułatwić połowy tej ryby. Sklep został integrowany z systemem księgowo magazynowym CDN Optima w zakresie importu i aktualizacji danych - Klient tworzy produkt w systemie Optima, uzupełnia atrybuty, fotografie - a sklep cyklicznie dokonuje aktualizacji tych danych, można powiedzieć że sklep jest bezobsługowy.
   


Możliwości i rozwój sklepu quickshop

Sklep jest produktem określonym w zakresie funkcjonalności. Na podstawie informacji od naszych Klientów dokonujemy aktualizacji i modyfikacji które nie są dodatkowo płatne. Korzystając z naszej aplikacji mogą być Państwo pewni że nad jej rozwojem pracujemy codziennie. W czasie użytkowania aplikacji dokonywane są aktualizacje na podstawie zmian które otrzymujemy od klientów korzystających ze sklepu internetowego. Sklep który umożliwia rozbudowę, integrację i dostosowanie do oczekiwań i potrzeb biznesu.  


Koszt utrzymania sklepu quickshop

Aplikacja jest rozliczana na zasadach licencjonowania - wynajmu, jest to opłata stała niezależna od ilości zamówień / klientów.
Rozliczenia odbywają się w cyklu miesięcznym.

pakiet i dodatki koszt za pakiet
podstawowy
obejmuje aplikację sklepu internetowego wraz z obsługą w zakresie pomocy przy uruchomieniu i konfiguracji. 
69,00 zł netto / msc
rozszerzony
obejmuje aplikację sklepu internetowego wraz z obsługą w zakresie pomocy przy uruchomieniu i konfiguracji, wraz z obsługą w zakresie modyfikacji i dostosowania sklepu do 2h pracy w ciągu msc.
od 169,00 zł netto / msc
dedykowany
obejmuje aplikację sklepu internetowego wraz z obsługą w zakresie pomocy przy uruchomieniu i konfiguracji, wraz z obsługą w zakresie modyfikacji i dostosowania sklepu w ustalonym zakresie.
do uzgodnienia
Zapytaj o produkt
strona główna / rozwiązania / quickshop
Kontakt
ul. Topolowa 5C,
63-410 Gorzyce Wielkie
tel. 62 597 74 72
e-mail: biuro@webmotion.pl
Dołącz do nas
Grafik / Layout - grafik komputerowy
freelancer - praca zdalna

Front-End Developer - programista
freelancer - praca zdalna

3D / Blender Designer - grafik komputerowy
freelancer - praca zdalna

Graphic Designer - grafik komputerowy
freelancer - praca zdalna

PRZEJDŹ DO GÓRY