strona główna / oferty pracy

Back-End Developer - programista / B2B - freelancer

freelancer - praca zdalna

W WEBMOTION zajmujemy się projektowaniem dedykowanych stron WWW oraz aplikacji e-commerce. W naszym portfolio jest wiele stron internetowych oraz aplikacje takie jak e-punkt.pro lub irone.pl. Ofertę pracy kierujemy do osób, które posiadają doświadczenie - potwierdzone w portfolio w zakresie wykonanych projektów.

ZADANIA:
  • tworzenie i rozwój aplikacji internetowych (BACKEND),
  • przygotowywanie testów aplikacji i współpraca z testerami,
  • rozwój developmentu.
OCZEKUJEMY:
  • znajomości języka PHP 7 / OOP,
  • znajomość baz danych MySQL (PDO),
  • znajomość JavaScript (jQuery, AJAX, JSON),
  • mile widziana znajomość frameworków PHP - Laravel i Javascript - Angular, React,
  • znajomość GIT/Gitflow.
OFERUJEMY:
  • realizację projektów o określonej skali i zakresie,
  • wpływ na wybór technologi i developmentu.

programista PHP/ JS - rozwój aplikacji / B2B - freelancer

praca zdalna

W WEBMOTION zajmujemy się projektowaniem dedykowanych stron WWW oraz aplikacji e-commerce. W naszym portfolio jest wiele stron internetowych oraz aplikacje takie jak e-punkt.pro, quickshop i irone.pl. Ofertę pracy kierujemy do osób, które posiadają doświadczenie, szukamy programisty z praktycznym doświadczeniem w zakresie technologii e-commerce. Oferujemy stałą stabilną współpracę i ciągłość zadań - zleceń.

ZADANIA:
  • rozwój aplikacji sklepu internetowego quickshop https://webmotion.pl/rozwiazania/quickshop
  • rozwój aplikacji systemu hurtowego .irone https://webmotion.pl/rozwiazania/irone
  • określanie możliwości i przygotowywanie wycen,
OCZEKUJEMY:
  • znajomości języka PHP 5 / MVC,
  • znajomość baz danych MySQL,
  • znajomość JavaScript - jQuery, Bootstrap 4 / Jquery,
  • znajomość HTML5 i SCSS.
JAK SKŁADAĆ OFERTY?
proszę o przesłanie na [email protected]
proszę określić zakres wiedzy i oczekiwane wynagrodzenie.
PRZEJDŹ DO GÓRY