strona główna / oferty pracy

freelancer - grafik komputerowy

praca zdalna / Wrocław

Jeżeli tworzysz grafiki / ilustracje za pośrednictwem oprogramowanie Adobe, a Twoje prace są ciekawe i możesz nam je zaprezentrować - czekamy na Ciebie. Prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio w PDF lub linkiem do prezentacji.

ZADANIA:
  • projektowanie grafiki reklamowej w zakresie brandingu i komunikacji marki,
  • projektowanie layoutów strony WWW / UX Design,
  • przygotowywanie projektów do publikacji i druku,
  • współpraca z zespołem w zakresie relizowanych projektów.
OCZEKUJEMY:
  • znajomości Indesign / Photoshop / Illustrator
OFERUJEMY:
  • realizację zleceń w uporządkowanym procesie realizacji i kompletności materiałów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie rozliczane w oparciu o czas pracy - stawka godzinowa / lub rozliczenia per zlecenie.

freelancer - Front-End Developer

W WEBMOTION zajmujemy się projektowaniem dedykowanych stron WWW oraz aplikacji e-commerce. W naszym portfolio jest wiele stron internetowych oraz aplikacje takie jak e-punkt.pro lub irone.pl. Ofertę pracy kierujemy do osób, które posiadają już doświadczenie - potwierdzone w portfolio w zakresie wykonanych projektów.

ZADANIA:
  • projektowanie, tworzenie i utrzymywanie Front-endu aplikacji webowych,
  • przygotowywanie testów aplikacji i współpraca z testerami.
OCZEKUJEMY:
  • znajomość JavaScript i biblioteki jQuery,
  • znajomość : HTML 5, CSS3, JSON, REST,
  • znajomość: CSS (np. Bootstrap, Foundation, SASS, LESS),
  • mile widzialna znajomość w pracy z frameworkami JavaScript (Angular, React.js).
OFERUJEMY:
  • możliwość rozwoju poprzez realizację projektów i wsparcie przez doświadczony zespół,
  • realizację projektów o określonej skali dostosowanych do umiejętności,
  • wynagrodzenie rozliczane w oparciu o czas pracy - stawka godzinowa lub rozliczenia per zlecenie + premie.

freelancer - Back-End Developer

ZADANIA:
  • tworzenie i rozwój aplikacji internetowych (BACKEND),
  • przygotowywanie testów aplikacji i współpraca z testerami,
  • rozwój developmentu.
OCZEKUJEMY:
  • znajomości języka PHP 5.7 -7 + znajomość OOP,
  • znajomość baz danych MySQL (PDO),
  • znajomość JavaScript (jQuery, AJAX, JSON),
  • mile widziana znajomość frameworków,
  • znajomość GIT/Gitflow,.
OFERUJEMY:
  • realizację projektów o określonej skali i zakresie,
  • wpływ na wybór technologi i developmentu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie rozliczane w oparciu o czas pracy - stawka godzinowa, lub per zlecenie + premie.
PRZEJDŹ DO GÓRY