strona główna / oferty pracy

Grafik / ilustrator

praca zdalna - Grafik / ilustrator - projektant grafiki reklamowej

Jeżeli tworzysz grafiki / ilustracje za pośrednictwem oprogramowanie Adobe, a Twoje prace są ciekawe i możesz nam je zaprezentrować - czekamy na Ciebie. Prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio w PDF lub linkiem do prezentacji.

ZADANIA:
  • opracowywanie materiałów na potrzeby komuikacji nowych i istniejących marek,
  • przygotowywanie projektów do publikacji i druku,
  • współpraca z zespołem w zakresie relizowanych projektów.
OFERUJEMY:
  • kreacje ciekawych projektów,
  • uporządkowany system realizacji projektów,
  • wynagrodzenie - proporcjonalne do kwalifikacji.

Programista FRONT-END

praca zdalna - programista stron WWW i aplikacji internetowych

Poszukujemy programisty FRONT-END do stałej współpracy przy tworzeniu stron internetowych i aplikacji e-commerce.

ZADANIA:
  • tworzenie i rozwój aplikacji internetowych (FRONT-END).
OCZEKUJEMY:
  • HTML 5, CSS 3,
  • JavaScript,
  • jQuery,
  • GIT / bitbucket.
OFERUJEMY:
  • realizację projektów o określonej skali i zakresie,
  • wpływ na wybór technologi i developmentu,
  • możliwość rozwoju,
  • wynagrodzenie proporcjonalne do kwalifikacji.
PRZEJDŹ DO GÓRY