strona główna / oferty pracy

Graphic Designer

Grafik / ilustrator - projektant grafiki reklamowej

Jeżeli tworzysz grafiki / ilustracje za pośrednictwem oprogramowanie Adobe, a Twoje prace są ciekawe i możesz nam je zaprezentrować - czekamy na Ciebie.

ZADANIA:
  • opracowywanie materiałów na potrzeby kreacji,
  • kreacja i przygotowywanie projektów do publikacji i druku,
  • otwarta współpraca z zespołem w zakresie relizowanych projektów,
  • rozwój prowadzący do realizowania celów.
OFERUJEMY:
  • zdobycie doświadczenia,
  • otwartą przestrzeń w zakresie kreacji,
  • możliwość realizacji ciekawych projektów,
  • komfort pracy i uporządkowany system realizacji projektów,
  • wynagrodzenie - rosnące, proporcjonalne do kwalifikacji,
  • dostęp do narzędzi i praca z najlepszym oprogramowaniem,
  • możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym.

Webdeveloper PHP

Programista aplikacji internetowych PHP

Zapraszamy do współpracy programistów z mocnymi podstawami programowania obiektowego w języku PHP oraz znajomości baz danych MYSQL. Gwarantujemy możliwość nabycia praktycznego doświadczenia w zakresie developmentu oprogramowania.

ZADANIA:
  • programowanie stron i aplikacji internetowych,
  • nauka wspierana przez doświadczony zespół.
OFERUJEMY:
  • określony zakres obowiązków i kompetencji,
  • realizację projektów o określonej skali dostosowanych do umiejętności,
  • możliwość stałego rozwoju i nauki,
  • wynagrodzenie - proporcjonalne do kwalifikacji,
PRZEJDŹ DO GÓRY