strona główna / oferty pracy

Ilustrator / Grafik

praca zdalna - Grafik / ilustrator - projektant grafiki reklamowej

Jeżeli tworzysz grafiki / ilustracje za pośrednictwem oprogramowanie Adobe, a Twoje prace są ciekawe i możesz nam je zaprezentrować - czekamy na Ciebie. Prosimy o przesłanie CV wraz z portfolio w PDF lub linkiem do prezentacji.

ZADANIA:
  • opracowywanie materiałów na potrzeby kreacji,
  • kreacja i przygotowywanie projektów do publikacji i druku,
  • otwarta zdalna współpraca z zespołem w zakresie relizowanych projektów,
  • rozwój prowadzący do realizowania celów osobistych.
OFERUJEMY:
  • zdobycie doświadczenia,
  • możliwośći w zakresie kreacji i realizacji ciekawych projektów,
  • komfort pracy i uporządkowany system realizacji projektów,
  • wynagrodzenie - rosnące, proporcjonalne do kwalifikacji,
  • dostęp do oprogramowania i zasobów firmy,
  • możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym - 3msc.

Programista FRONT-END / aplikacje i strony WWW

praca zdalna

Poszukujemy programisty FRONT-END do stałej współpracy przy tworzeniu stron internetowych i aplikacje e-commerce.

ZADANIA:
  • tworzenie i rozwój aplikacji internetowych (BACKEND),
  • rozwój developmentu oprogramowania.
MILE WIDZIANE:
  • własny sprzęt i oprogramowanie,
  • Znajomość HTML 5, CSS 3 (flexbox),
  • Znajomość JavaScript (ecmascript 6,npm, webpack)
  • Znajomość jQuery,
  • Znajomość GIT / bitbucket.
PRZEJDŹ DO GÓRY