strona główna / oferty pracy

rozwój aplikacji internetowej - programista PHP/ JS

praca zdalna

W WEBMOTION zajmujemy się projektowaniem dedykowanych stron WWW oraz aplikacji e-commerce. W naszym portfolio jest wiele stron internetowych oraz aplikacje takie jak e-punkt.pro, quickshop i irone.pl. Ofertę pracy kierujemy do osób, które posiadają doświadczenie, szukamy programisty z praktycznym doświadczeniem w zakresie technologii e-commerce. Oferujemy stałą stabilną współpracę i ciągłość zadań - zleceń.

ZADANIA:
  • rozwój aplikacji sklepu internetowego quickshop https://webmotion.pl/rozwiazania/quickshop
  • rozwój aplikacji systemu hurtowego .irone https://webmotion.pl/rozwiazania/irone
  • określanie możliwości i przygotowywanie wycen,
OCZEKUJEMY:
  • znajomości języka PHP 5 / MVC,
  • znajomość baz danych MySQL,
  • znajomość JavaScript - jQuery, Bootstrap 4 / Jquery,
  • znajomość HTML5 i SCSS.
JAK SKŁADAĆ OFERTY?
proszę o przesłanie na kontakt@quickshop.pl
proszę określić zakres wiedzy i oczekiwane wynagrodzenie.
PRZEJDŹ DO GÓRY