strona główna / Strony WWW i sklepy internetowe

CEDRUS

Rodzinna firma zajmująca się zagospodarowaniem terenów zielonych, której ogromna wiedza i wieloletnie doświadczenie zostało podsumowane dzięki naszym rozwiązaniom. Przedstawiamy nową odsłonę marki i dedykowaną stronę internetową.

mobilna strona WWW - CEDRUS

MOZZI SERVICE

Strona internetowa

strona WWW

MIKOŁAJ GRZYB

Za pośrednictwem strony internetowej budujemy wizerunek i wiarygodność radnego województwa wielkopolskiego Mikołaja Grzyba. Nasze rozwiązania wspomagają realizację misji radnego, a wyborcom dostęp do informacji.

strona WWW Mikołaj Grzyb

MODELARSKI

Nowoczesny, responsywny sklep internetowy oparty o system zarządzania treścią WebmotionCMS, to realizacja która jest podsumowaniem zaufania i dobrej komunikacji z klientem, która trwa od ponad 8 lat.

AWRA

Z okazji 20-lecia istnienia firmy publikujemy świeżą, międzynarodową stronę internetową producenta produktów z kury mięsnej. Celem strony jest budowanie świadomośći o procesie hodowli kur oraz nawiązywanie kontaktów handlowych w Europie i Afryce.

NORTIA

Współpraca w wieloma dużymi markami i realizacja inwestycji wielkiego formatu w budownictwie i handlu wymaga odpowieniej prezentcji.

INFO-GLOBAL

Strona internetowa z katalogiem produktów, oparta o system WebmotionCMS umożliwiający zarządzanie treścią i tłumaczenie strony na wiele języków.

RADIO SUD

strona internetowa radia

TELCO

strona WWW

FUNKY FLY

W dechę! strona internetowa wysokich lotów.

strona internetowa wysokich lotów

GRAJASZEK

Responsywna strona WWW.

responsywna strona WWW

ŚWIAT OPTYKI

Responsywna strona WWW, podążająca za trendami w modzie okularowej.

strona WWW salonu optycznego

KOSZYK WARZYW

strona internetowa z ekologiczną żywnością

POLMO EXPRESS

Strona internetowa, dystrybutora tłumików i układów wydechowych.

strona WWW z tłumikami

AROMA FIT

Dietetyczna strona WWW

strona WWW

PIZZERIA FLAMINGO

Responsywna strona WWW pizzeri.

strona WWW pizzerii

ROZKRÓJ

Strona internetowa - Onepage.

Strona WWW onepage

SZTURWAŁ

strona WWW klubu sportowego

Projektowanie stron WWW Ostrów Wielkopolski

Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się od ponad 10 lat, w tym czasie opracowaliśmy wiele projektów stron i aplikacji internetowych oraz sklepów internetowych. Od początku działalności realizujemy projekty w oparciu o sprawdzone wzorce projektowe bez wykorzystywania szablonów stron i sklepów internetowych np. Prestashop lub WordPress. Takie rozwiązania mając duże możliwość konfiguracji często okazją się zbyt rozbudowane i kosztowne w rozwoju i utrzymaniu. W WEBMOTION projektując strony internetowe w Ostrowie stawiamy na dedykowane oprogramowanie nad którym mamy kontrole i nieograniczone możliwość rozwoju. Oprogramowanie stron WWW tworzymy w opraciu o najnowsze technologie przy udziale naszego doświadczonego zespołu programistów i osób koordynujących złożone procesy developmernu oprogramowania i komunikacji z klientami w czasie tworzenia. Tworzymy w oparciu o architekturę MVC i metodę wytwarzania AGILE ponieważ nasi klienci oczekują dużej efektywności i zadowolenia a taka metoda jest dla nas bardzo motywująca do osiągania jeszcze lepszych efektów. W czasie realizacji projektu strony internetowej lub innej aplikacji internetowej stawiamy na komunikację z klientem i jego edukację. Jeżeli chcesz wykonać i zaprojektować stronę internetową dopasowaną do Twoich potrzeb i biznesu skontaktuj się z nami.

Rodzaje projektów internetowych jakie wykonujemy:

Nasza firma wywodzi się z projektowanie strony WWW, to był nasz początek działalności dlatego od czasu powstania firmy zrealizowaliśmy wiele projektów o zróżnicowanej skali i funkcjonalności. Każdy z opracowanych projektów jest inny, zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio i zapytaniem naszych klientów jak oceniają współpracę z naszą firmę.

Strony internetowe

Tworzymy DEDYKONWAE i responsywwne strony WWW (dostosowane do urządzeń mobilnych np. telefony komórkowe), które cechują się nowoczesnością i szybkością działania. Jednym z główych założeń realizowanych w naszej firmie jest unikanie dotychczasowych rozwiązań. Nie zawsze jest to możliwe jednak staramy się byc bardzo kreatywni w czasie realizacji projektu strony internetowej. Skala realizacji projektu strony WWW wynika z opracowanej w pierwszej fazie realizacji dokumentacji projektu. W naszej firmie każdy projekt posiada opracowaną wcześniej dokumentację na podstawie której określamy budżet, czas realizacji. Jeżeli jesteś z Ostrowa Wielkopolskiego lub prowadzisz biznes w promieniu 100km, napisz do nas - omówimy Twoje potrzeby.

Proces realizacji projektu strony internetowej:

Systemy CMS

Szkolenie w zakresie zarządzania stroną internetową odbywa się na etapach realizacji projektu. Klient posiada dostęp do wersji developerskiej projektu gdzie ma możliwość edycji i zarządzania treścią strony w zakresie ustalonym w dokumentacji projektu. W naszych projektach wykorzystujemy własne systemy CMS które przystosowujemy do zakresu edycji strony internetowej. Każdy z CMS umożliwia modyfikacje i rozbudowę projektu w nieograniczonym zakresie.

Sklepy internetowe

Najpopularniejsze rozwiązania z uwagi na ciągły wzrost sprzedaży produktów za pośrednictwem internetu. Wiele osób próbuje sprzedaży za pośrednictwem aukcji, sklepów zintegrowanych za pośrednictwem aplikacji np .Facebook lub szybkim uruchomieniem gotowego sklepu internetowego / szablonu na jednej z dostępnych platform komercyjnych jak i bezpłatnych np. Shopper, Shoplo, Magento, openCart. Takie oprogramowanie często Open Source jest bezpieczne z uwagi na ilość użytkowników którzy stale dostarczają informacji i pomagają w ulepszeniu platformy. W Ostrowie tworzymy dedykowane sklepy internetowej których zaletą jest możliwość dostosowania funkcjonalności do dowolnego interfejsu / layoutu sklepu. Wszystkie nasze sklepy umożliwiają opracowanie indywidualnego procesu sprzedaży dopracowanego do branży lub produktu. W naszych rozwiązaniach sklepów stawiamy na czytelność i dostępność informacji również w widoku responsywnym kiedy ilość informacji trzeba mocno ograniczać. Sklepy internetowe powinny umożliwiać stałe możliwości rozbudowy i dopasowania się do klienta docelowego, dlatego nasze oprogramowanie jest kompatybilne z API oraz umożliwia bezpieczne i szybkie wykonanie zmian przez nasz zespół. Tworzymy sklepy internetowe dla przykładowych branży:
Na co dzień jesteśmy w Ostrowie Wielkopolskim, jeżeli chcesz uruchomić dedykowany sklep internetowy w oparciu o nasze rozwiązania i jesteś w okolicy Ostrowa to jesteśmy mobilni i możemy spotkać się i porozmawiać o Twoich potrzebach.

Szablony aukcji internetowych

W ostatnim czasie możliwości szablonów zostały mocno ograniczone regulaminami oraz standardami które uniemożliwiają zaprezentowanie możliwości marki w miejscu sprzedaży produktu np. aukcje Allegro. Takie rozwiązania dąży do uporządkowania danych i poprawny czytelności, jednak naszym zdaniem restrykcje zostały wprowadzone w zbyt znacznym zakresie - powinny być realizowane stopniowo, tym bardziej że niektózy sprzedawcy prowadzą sprzedaż tylko za pośrednictwem aukcji internetowych a wymiana dotychczasowych szablonów jest sporym utrudnieniem. W naszej firmie zajmujemy się opracowaniem szablonów i elementów uzupełnienia wioków aukcji internetowych:

Integracje Paczkomaty

Realizując projekty których funkcjonalność obejmuje obsługę sprzedaży i wysyłki produktów, wykorzystujmy możliwości integracji np. ze sklepem internetowych dostępnych API firm kurierskich. Ostatnio bardzo popularne są Paczkomaty umożliwiające wybór miejsca w którym chcemy odebrać paczkę. W zależności od integracji Paczkomaty systemy umożliwiają definiowanie gabarytów. Wszystkie działania w naszych systemach integracji dzieją się automatycznie, obsługa aplikacji otrzymuje gotową etykietę do umieszczenia na przesyłce. 
W naszych realizacjach wykożysujemy również integracje innych API:

Pozycjonowanie w Ostrowie

Pozycjonowaniem stron internetowych zajmujemy się od 5 lat, ten kierunek realizacji współpracy z klientami jest możliwy dzięki doświadczeniu i osobie która zapoczątkowała proces w naszej firmie. Dzięki optymalizacji strony internetowych i bezpośrednim dostępie do ich zawartości mamy duże możliwość pozycjonowania stron internetowych. Pozycjonujemy strony regionalne oraz ogólnopolskie. W naszej pracy wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia monitoringu stron internetowych które udostępniamy naszym klientom, monitorując pozycje strony w określonych frazach kilka razy dziennie.

Czas pozycjonowania strony internetowej

Efekty są widoczne po kilku tygodniach i zależą od skali i konkurencyjności fraz. Dzięki naszym audytom jesteśmy w stanie szybko poprawić błędy serwisów których nie jesteśmy autorami i zająć się pozycjonowaniem. Skuteczną efektywność osiągamy w ciągu kilu msc od rozpoczęcia prac.  Koszty pozycjonowania uzależnione od kilku czynników, zależnych od skali realizacji i siły konkurencji. Wysoka jakość stron konkurencji większa zakres prowadzonych prac i generuje większe koszty. Bez analizy strony i konkurencji nie możemy udzielić informacji ws. kosztów pozycjonowania. Koszty można optymalizować poprzez udział w pracach związanych z modyfikacją strony - np. redakcja treści.

Proces efektywnego pozycjonowania

Aby pozycjonowanie było efektywne na samym początku musimy dobrze przyjrzeć się Państwa stronie WWW i konkurencji która prawdopodobnie nie od dzisiaj pozycjonuje się w oczekiwanych frazach kluczowych.
strona główna / Strony WWW i sklepy internetowe
Kontakt
ul. Topolowa 5C,
63-410 Gorzyce Wielkie
tel. 62 597 74 72
e-mail: biuro@webmotion.pl
Dołącz do nas
freelancer - grafik komputerowy
praca zdalna / Ostrów Wlkp / Wrocław

freelancer - Front-End Developer
praca zdalna / Ostrów Wlkp. / Wrocław

freelancer - Back-End Developer
praca zdalna / Ostrów Wlkp. / Wrocław

PRZEJDŹ DO GÓRY